Конференція студентського самоврядування КНУТД

Новий навчальний рік у КНУТД також асоціюється з оновленням та виборчим процесом в органи студентського самоврядування.  Згідно із Положенням про студентське самоврядування КНУТД виборчим процесом займається студентська Центральна виборча комісія, яка формується на 1 рік. Тому, 19.09 відбулась Конференція студентського самоврядування КНУТД, на якій 159 делегатів  обрали студентську Центральної виборчу комісію, яка в подальшому буде організовувати вибори голів студентського самоврядування факультетів, гуртожитків та університету.

До складу сЦВК ввійшли:

Жабокрицька Інна (ФІМ),

Матвійчук Ольга (ХБТ),

Куполова Єлизавета (ХБТ),

Савченко Ірина (ФПП),

Лесюта Наталія (ФЕБ),

Басова Юлія (ФД),

Гончаров Артем (МКТ).

Також на конференції було обговорено план роботи студентського самоврядування на 1 семестр 2018-2019 н.р., першокурсників ознайомлено з цікавими проектами  та майбутніми заходами.

Дякуємо учасникам конференції за плідну роботу!

25.09.2018