День Коледжу в університеті

4 жовтня 2018 року, напередодні святкування 88-ї річниці заснування  Київського національного університету технологій та дизайну, Коледж мистецтв та дизайну КНУТД

гостинно запросив усіх співробітників, студентів та батьків на свято «День коледжу в університеті».

Відкрила свято директор Коледжу мистецтв та дизайну, кандидат економічних наук, професор Любов Петрівна Хмелевська. Вона привітала шановних гостей – членів Ректорату, викладачів університету і коледжу з прийдешнім Днем працівників освіти і від імені нашого навчального закладу вручила святковий коровай ректору КНУТД, професору Грищенку Івану Михайловичу.

Студенти всіх спеціальностей в форматі сценічних мініатюр розповіли гостям про своє навчання і дозвілля, співали і танцювали. Разом зі студентами в дійстві взяли участь директор і викладачі коледжу.

Сподіваємось, що передсвятковий настрій передався всім глядачам.