Вітаємо співробітників та студентів університету з приєднанням КНУТД до Великої хартії університетів!

Сьогодні, 18 вересня, у рамках заходів з відзначення 800-ї річниці з заснування Університету Саламанки (Іспанія) відбулась 30-та Асамблея співтовариства Великої хартії університетів. Під час засідання Асамблеї було проведене урочисте приєднання нових університетів-учасників. Наш університет, як один з провідних в Україні, в особі ректора академіка Івана Михайловича Грищенка, також поставив підпис та долучився до елітної європейської академічної спільноти університетів, цим ще раз підтвердивши основні цінності, права і обов'язки університету як ключової освітньо-культурної інституції суспільства.

Підписавши Хартію, університет засвідчив свою належність до академічної співдружності, яка, долаючи політичні та соціальні бар'єри, формує принципи інтеграції Європи в суспільство, що надає всім громадянам необхідні права та свободи, різноманітні порівнювані й адекватні послуги у сфері культури, науки та освіти.

Вітаємо співробітників та студентів з цією визначною подією, адже це результат спільної наполегливої праці всього колективу університету!

By signing the Magna Charta, the university has demonstrated its membership in the academic community, which, by overcoming political and social barriers, forms the principles of European integration into a society that provides all citizens with the necessary rights and freedoms, a variety of comparable and adequate services in the field of culture, science and education.

Congratulations to the staff and students on this outstanding event, as this is the result of the combined hard work of the entire university!

18.09.2018