В Центрі енергоефективності університету відбулася перша професійна атестація енергоаудиторів

12 жовтня 2018 р. на базі міжкафедральної навчально-наукової лабораторії «Центр енергоефективності» розпочато професійну атестацію осіб, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем будівель.

Проведенню професійної атестації передувала плідна робота атестаційної комісії з розроблення нормативної бази атестації, тестових та ситуаційних завдань. За результатами проходження кваліфікаційного іспиту атестаційною комісією прийнято рішення про видачу кваліфікаційних атестатів, які надають право фахівцям, що складали іспит, здійснювати діяльність із сертифікації енергетичної ефективності будівель та обстеження інженерних систем.

20.10.2018