Засідання студентської Центральної виборчої комісії з виборів голів студентського самоврядування гуртожитків

На засіданні студентської Центральної виборчої комісії з виборів голів самоврядування гуртожитків ухвалено наступні рішення:

1) З 23 жовтня по 28 жовтня включно буде здійснюватися прийом заяв на посади голів студентського самоврядування гуртожитків.

2) З 29 жовтня оголошується виборча кампанія, яка триватиме до 31 жовтня.

3) Затверджено: 31 жовтня – датою проведення дебатів.

4) Затверджено: 6-8  листопада – датами проведення виборів голів студентського самоврядування гуртожитків.

Заяви приймаються в електронному вигляді. Посилання на форму реєстрації додається:

Реєстрація кандидатів на посади голів студентського самоврядування гуртожитків: https://goo.gl/forms/wDsLEmbPHG0XSbhG2

Для підтвердження реєстрації просимо подати письмову заяву про участь у довільній формі та виписку з деканату про відсутність академічної заборгованості голові сЦВК до 28 жовтня включно.

З усіх питань звертайтеся:

Голова сЦВК КНУТД – Жабокрицька Інна

Чекаємо Ваших заяв!