Відчуття композиції – основа вдалого фотознімку

22 жовтня 2018 року у Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся майстер-клас відомого київського фотографа, члена Національної спілки фотохудожників України, кандидата технічних наук Юрія Германовича Туманова «Відчуття композиції – основа вдалого фотознімку».

Студенти кафедри дизайну, які повністю заповнили мультимедійну аудиторію, зацікавлено слухали майстра, уважно переглядали його фотографії, а після лекції взяли участь у незвичайному експерименті з вимірювання естетичної цінності творів мистецтва.

Об'єктом дослідження служили фотографії Туманова Ю.Г. Кожен студент із сорока розміщених в аудиторії фотографій вибирав десять таких, які йому найбільше подобались. Після обробки результатів анкетування за власною, спеціально розробленою математичною програмою Юрій Германович ознайомить викладачів кафедри дизайну з висновками і подарує кожному учаснику експерименту на його вибір одну із своїх фотографій.

Деякі фото Ю.Г. Туманова

05.11.2018