КНУТД проводить III Всеукраїнську олімпіаду з трудового навчання (виготовлення швейних виробів)

З метою здійснення професійної орієнтації вступників на базі повної загальної середньої освіти КНУТД проводить III Всеукраїнську олімпіаду з трудового навчання (виготовлення швейних виробів).

Олімпіада проходитиме у два етапи:

І етап – дистанційний (з 5.11.2018 р. по 1.12.2018 р.)

ІІ етап – на базі Київського національного університету технологій та дизайну (14.12.2018 р.)

Переможців І етапу буде запрошено до Київського національного університету технологій та дизайну, де вони матимуть змогу пройти ІІ етап Олімпіади та ознайомитися із перевагами навчання у нашому КНУТД та правилами прийому.

Переможцям ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади, що проводить Київський національний університет технологій та дизайну, будуть нараховані додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з одного предмета при розрахунку конкурсного балу з таких спеціальностей:

015 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості);

015 Професійна освіта (Дизайн);

182 Технології легкої промисловості (Конструювання та технології швейних виробів);

182 Технології легкої промисловості (Проектування взуття та галантерейних виробів);

182 Технології легкої промисловості (Індустрія моди);

182 Технології легкої промисловості (Технології та дизайн трикотажу);

182 Технології легкої промисловості (Експертиза текстильних матеріалів та виробів).

Для участі в І етапі необхідно виконати завдання з трудового навчання (виготовлення швейних виробів), що міститься у файлі «1_етап_завдання» і надіслати на електронну адресу:

або

до 01.12.2018 р. включно.

Доступ до завдань першого етапу буде відкрито з 5.11.2018 р. на сайті КНУТД  у меню «Вступнику» розділі «Олімпіада з трудового навчання - 2018».

Конкурсні завдання чекають на Вас, шановні абітурієнти.