Стажування викладачів КНУТД в університетах Чехії та Словаччини

Науково-педагогічні працівники університету наприкінці жовтня 2018 року пройшли стажування в університетах Європейського Союзу. У рамках стажування «Європейська освіта в контексті сталого розвитку: передовий досвід та глобальні тенденції» з 21 до 27 жовтня 2018 року проф. Моргулець О.Б., Пашкевич К.Л., доц. Абсалямова Я.В., Бондарчук Ю.А., Вергун М.О., Назаренко О.В., Вергун А.М., ст. викл. Бороліс І.І., Вишневська М.О., Горлатова О.М., Кононенко Г.І. відвідали університет ім. Томаша Баті в м. Злин, Чехія; університет ім. Яна Євангеліста Пуркіне в м. Усті-над-Лабем, Чехія; Дубніцький технологічний інститут в м. Дубніца-над-Вахом, Словаччина; освітньо-консультаційний центр у м. Кошице Центрально-європейського університету м. Скаліце, Словаччина, прослухали лекції, відвідали семінари та ознайомились з принципами організації навчального процесу в університетах Чехії та Словаччини, особливостями чеської та словацької систем вищої освіти, інноваційними методами навчання, мобільністю студентів та викладачів в ЄС, організацією студентської практики в університетах ЄС тощо.

Відвідування університету ім. Томаша Баті в м. Злин, Чехія

Відвідування університету імені Яна Євангеліста Пуркіне в м. Усті-над-Лабем, Чехія

Відвідування освітньо-консультаційного центру у м. Кошице Центрально-європейського університету м. Скаліце, Словаччина

Стажування відбулось за сприяння Академічного співтовариства імені Михайла Балудянського (Словаччина) та його президента проф. Михала Вархоли. За результатами стажування учасники опублікували статті в науковому журналі «Scientific Letters Of Academic Society Of Michal Baludansky» та отримали сертифікати.

Вручення сертифікатів президентом Академічного співтовариства імені Михайла Балудянського Михалом Вархолою