Освітньо-інноваційна інтерактивна платформа «Підприємницькі ініціативи»: ІІІ всеукраїнська наукова Інтернет-конференція

6 грудня 2018 р. відбулася ІІІ всеукраїнська наукова Інтернет-конференція «Освітньо-інноваційна інтерактивна платформа «Підприємницькі ініціативи».

У проведенні конференції приймало участь наукове співтовариство студентів провідних університетів України: Київського національного університету технологій та дизайну, Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Одеської державної академії будівництва та архітектури.

Учасникам була надана можливість презентувати результати своїх науково-практичних досліджень можливості стартування підприємницької діяльності як у різних сферах та галузях, так і різними категоріями підприємців: франчайзингу у телекомунікаціях, дистанційного управління технологічними процесами та навчання, ребрендінгу відомих ТМ в нових умовах, конкурентних переваг HoReCa тощо.

За результатами всі учасники отримали сертифікати. Найбільш цікаві та інноваційні результати були відмічені грамотами:

І місце: Станкова Анастасія, Ковальова Катерина.

ІІ місце: Архипова Дарина, Кущ Яна, Кривонос Євгенія.

ІІІ місце: Кошарна Валерія, Шенєва Анастасія.