Візит проектної команди кафедри підприємництва та бізнесу КНУТД до університету-партнеру – Університету прикладних наук (м. Вільнюс, Литва)

3–5 грудня 2018 р. проектна команди кафедри підприємництва та бізнесу факультету підприємництва та права за програмою міжнародного гранту «Українська освітня платформа (для демобілізованих солдатів АТО) – навчальна дорожня карта «Крок до підприємництва» здійснила плановий візит до університету-партнеру – Університету прикладних наук (м. Вільнюс, Литва).

Під час візиту було проведено:

1) Круглий стіл, присвячений проблемам реінтеграції до активної соціально-економічної діяльності АТО та ВПО.

2) Дискусійна панель та тренінг, присвячені ініціації та розвитку креативних навичок.

3) Інтерактивна лекція-діалог військового психолога, капітана Міндара Крауяліте, присвячена проблемам психологічної реабілітації демобілізованих солдатів АТО та ВПО.