Акредитація освітньо-професійної програми Технічна електрохімія та електрохімічна енергетика

На кафедрі електрохімічної енергетики та хімії у період з 18 грудня по 20 грудня 2018 року включно здійснювалась акредитаційна експертиза діяльності Київського національного університету технологій та дизайну, пов’язану з підготовкою здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми Технічна електрохімія та електрохімічна енергетика зі спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія другого (магістерського) рівня. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 2969-л від 07 грудня 2018 р. була призначена експертна комісія у складі:

Тульський Геннадій  Георгійович – голова комісії, завідувач кафедри технічної електрохімії Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», доктор технічних наук, професор;

Нефедов Володимир Георгійович – член комісії, завідувач кафедри технології електрохімічних виробництв  та електротехніки Українського державного хіміко-технологічного університету (м. Дніпро), доктор технічних наук, професор.

Виконання комплексних контрольних робіт студентами

Робота експертної комісії

22.12.2018