ЗА ПОКЛИКОМ СЕРЦЯ

Вже десять років поспіль творча молодь нашого університету, студенти з щирими серцями, разом з директором Центру культури та мистецтв на день Святого Миколая вітають новорічною виставою та солодкими подарунками діточок у клініці ім. Павлова, даруючи всім присутнім: дітлахам, батькам та медичному персоналу справжнє новорічне свято.

Четвертий рік цю незвичайну благодійну акцію підтримують активісти факультету ХБТ, передаючи естафету добрих справ першокурсникам,  а також беручі в ній участь  власноруч.

Велика подяка декану факультету ХБТ Баулі О.П. за вагомий внесок у можливість зробити солодкі подарунки для малюків, а також прекрасним, енергійним, талановитим акторам – студентам факультету ХБТ, які отримали багато позитивної енергії від благородної справи та щасливих діточок.

Хай ця чудова традиція добрих справ продовжується.

Поспішайте творити добро!

22.12.2018