Випуск Іноземців Магістрів 2019

У Київському національному університеті технологій та дизайну 17 січня відбувся урочистий випуск іноземних студентів.

Документи про здобуття ступеня магістра отримали 23 випускники з 7 країн світу: Республіка Азербайджан, Народна Демократична Республіка Алжир, Федеративна Республіка Нігерія, Народна Республіка Бангладеш, Республіка Білорусь, Грузія та Китайська Народна Республіка.

Урочистості з нагоди вручення дипломів розпочалися традиційно з Національного Гімну України.

Святковий захід відкрив ректор, професор, доктор економічних наук, академік НАПН України Грищенко І.М., який привітав випускників з успішним закінченням навчання та побажав випускникам досягти високих успіхів в кар’єрі та не забувати рідну Альма-Матер.

Від імені випускників виступили  Ено Енеокпон (Нігерія), та Фу Бояо (КНР), які висловили щиру подяку ректорату університету, професорам і викладачам за отримані знання та високий професіоналізм.

20.01.2019