Спартакіада «Здоров'я»

«Здоров'я» - таку назву має спартакіада серед науково-педагогічних працівників та співробітників, яка 22-й рік проводиться в Печерському районі.

Традиційно розпочинають спартакіаду змагання з настільного тенісу, які проходять в спортивних залах КНУТД. З п'яти команд, які взяли участь у змаганнях, збірна КНУТД посіла почесне, заслужене I-ше місце. До складу команди ввійшли: Лагода О.А., Федоренко О.О., Семенець С.І., Черновський С.М.

I місце -КНУТД

II місце - КНУКіМ

III місце - НТУ

IV місце – Інститут Бойчука

V місце – Таврійський Університет

25 січня 2019 року в басейні НУФВСУ наші спортсмени в складі Базелюк Т.А., Головко Н.О., Шрамченко Б.Л., Заховавко Г.Д., Авершина В.А. вибороли бронзові нагороди змагань з плавання.

Змагання з футзалу серед науково-педагогічних працівників та співробітників гостинно приймав Національний Транспортний Університет.

Команда КНУТД в своїй групі зайняла перше місце, але у фіналі, в запеклій боротьбі поступилась з рахунком 3:1 професійній команді НУФВСУ.

I місце – НУФВСУ

II місце – КНУТД

III місце – НТУ

IV місце – Таврійський Університет

V місце – КНУКіМ

Попереду чекають змагання з волейболу, бадмінтону та шахів.

Бажаємо нашій команді успіхів, здоров'я та перемог.