Фінал 16-го Міжвузівського конкурсу молодих дизайнерів одного образу та новорічно-різдвяного декору «Сузір’я Каштан» 2018

В рамках 36-го Міжнародного фестивалю моди Kyiv Fashion, в Міжнародному Виставковому Центрі (м. Київ), 01 лютого 2019 р. відбувся фінал 16-го Міжвузівського конкурсу молодих дизайнерів одного образу та новорічно-різдвяного декору «Сузір’я Каштан» 2018.

Організатором і засновником цього конкурсу є Київський національний університет технологій та дизайну.

Дизайнери показали неперевершені 32 колекції одягу в 4 номінаціях, а професійне та компетентне жюрі визначило фіналістів:

Номінація «Взуттєве Монпансьє»

І місце Васютинська Владислава. Колекція «Архітектор Душі».

ІІ місце Шаріп Каріна. Колекція «Foundation».

ІІІ місце Гльойник Анастасія. Колекція «ЗD Атоми».

ІІІ місце Власенко Алла. Колекція «Hug Me Monstry».

Номінація «Новорічний бал»

І місце Галушко Анастасія. Колекція «Jelly».

ІІ місце Максимець Павліна. Колекція «Inspiration Gothique».

ІІІ місце Водолазька Євгенія. Колекція «Icicle».

Номінація «Маскарад»

І місце Калініна Анастасія. Колекція «Вийти за рамки».

ІІ місце Максимець Павліна. Колекція «Gansterneo-Zelandais».

ІІ місце Семенюк Єлизавета. Колекція «Ставкірка».

ІІІ місце Дідик Олександра. Колекція «Origami».

ІІІ місце Зіркевич Вікторія. Колекція «Cok».

Номінація «Святки»

І місце Висоцька Вікторія. Колекція «Be Unique».

ІІ місце Пушкарьова Марина. Колекція «King of the Сloud».

ІІІ місце Решетняк Дар’я. Колекція «Де живе дракон».

ІІІ місце Олішевська Таїсія, колекція «Northern Color».

Також, жюрі нагородило Дипломами за «Оригінальне використання сучасних матеріалів» Лепеху Олену, колекція «Медаль технічного прогресу», номінація «Маскарад», за «Цікаве втілення образу» Рудюк Руслану, колекція «Коралова насолода», номінація «Маскарад» та за «Художню виразність» Семенюк Єлизавету, колекція «Півон», номінація «Новорічний бал».

Варто зазначити, що призери I-го місця з кожної номінації отримали можливість безкоштовної участі у 19-му Міжнародному конкурсі молодих дизайнерів «Печерські каштани», який відбудеться у травні 2019 р.

07.02.2019