Київський національний університет технологій та дизайну на подіумі Ukrainian Fashion Week

Знакова подія для Київського національного університету технологій та дизайну відбулась в стінах Мистецького арсеналу. На подіумі 44-го Ukrainian Fashion Week презентовано колаборацію Shoe Design Studio КНУТД (керівник Наталія Борщевська) та молодого дизайнера костюму, студента London College of Fashion, Яна Степаненка.

Український Тиждень моди традиційно виконує функцію комунікативної платформи для фахівців світу моди. Професорсько-викладацька команда університету, очолювана ректором Іваном Грищенко, зустрілась з представниками світу моди.

Ректор Іван Грищенко у Show room бренду Goncharenko

(Богдан Гончаренко - магістр Освітньої програми «Проектування взуття та галантерейних виробів»)

Творчий актив кафедри Конструювання та технології

виробів зі шкіри у зоні Show room Ukrainian Fashion Week

Зустріч з випускником університету, володарем Гран-Прі 18-го Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів «Печерські каштани» - Eno Enyieokpon (Нігерія)

Професійні бесіди з генеральним продюсером Українського тижня моди Володимиром Нечипоруком та народною артисткою України Марією Бурмакою

Давні друзі університету, багаторічні члени журі Міжнародного конкурсу молодих модельєрів-дизайнерів «Печерські каштани», В’ячеслав та Ірина Дюденко

(власники мережі перукарських салонів D2)

Представники компанії «Текстиль Контакт» -

партнера університету

В роботі над представленою колекцією взуття були задіяні такі виробничо-навчальні майданчики  КНУТД, як  лабораторія Індустрії моди, Shoe Design Studio, Навчально-наукова лабораторія швейних та взуттєвих технологій в індустрії моди. Високий рівень виконання моделей взуття став можливим завдяки роботі професійної команди КНУТД: керівника Shoe Design Studio Борщевської Н., доцента каф. КТВШ Шумейко В., майстра виробничого навчання Липської Т., майстра виробничого навчання Пшенківської Н.

Колекція Luminous Shine of Eternity

(дизайнер: Ян Степаненко;

модельєр взуття: Наталія Борщевська)