Кафедра художнього моделювання костюма запрошує на перегляд фільму «Гуцулка Ксеня»

Художником з костюмів фільму виступила доцент кафедри Кудрявцева Надія Іллівна.

Модернову мелодраму у стилі українського танго «Гуцулка Ксеня» можна подивитися в усіх кінотеатрах країни.

Мюзикл «Гуцулка Ксеня» знято за мотивами однойменної оперети Ярослава Барнича, написаної у 1938 році.

Авторкою сценарію та режисером стрічки стала Олена Дем’яненко зі Львова. За музичне оформлення стрічки відповідав гурт «ДахаБраха» та композитор Тимур Полянський, а більшість музичних композицій фільму виконав театрально-музичний гурт «фрік-кабаре Dakh Daughters».

Номери Dakh Daughters, які грають у фільмі самих себе, дуже яскраво оформлені та фантастично звучать, а ексцентричні сценічні костюми музиканток вдало вписуються в загальну еклектику фільму.

Карпатський Нью-Йорк, джаз, легенди, гори, яскраві костюми, традиції і традиційні пісні у нетрадиційному виконанні, актори України, Америки та Бельгії, і новий погляд на життя українців.