Засідання міжкафедрального наукового семінару у спеціалізованій вченій раді Д 26.102.06

21 березня 2019 р. о 11.00

В залі засідань КНУТД, 1 корпус, 1-й поверх відбудеться міжкафедральний науковий семінар для попередньої експертизи дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.18.19 – технологія текстильних матеріалів, швейних і трикотажних виробів доцента кафедри технології та конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету

КУЛЕШОВОЇ Світлани Геннадіївни

на тему «РОЗВИТОК НАУКОВИХ ОСНОВ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ПРОЕКТУВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ З УРАХУВАННЯМ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ»

Робота виконана у Хмельницькому національному університеті МОН України.

Науковий консультант

Славінська Алла Людвигівна, доктор технічних наук, професор,  завідувач кафедри технології та конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету.

Рецензенти:

Колосніченко Марина Вікторівна, доктор технічних наук, професор,  декан факультету дизайну КНУТД.

Березненко Сергій Миколайович, доктор технічних наук, професор,  завідувач кафедри технології та конструювання швейних виробів КНУТД.

Пашкевич Калина Лівіанівна, доктор технічних наук, професор,  професор кафедри  ергономіки і проектування одягу КНУТД.