21 березня 2019 р. на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 26.102.03 відбудеться прилюдний захист кандидатської дисертації Зелінського Григорія Юрійовича

21 березня в  четвер о 10 годині на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 26.102.03 відбудеться прилюдний захист дисертації асистента кафедри комп’ютерних наук та технологій КНУТД Зелінського Григорія Юрійовича на тему: «Удосконалення технології раціонального використання листових матеріалів при розкрої на  деталі низу взуття» на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.18.18 – Технологія взуття, шкіряних виробів і хутра.

Науковий керівник Чупринка Віктор Іванович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри комп’ютерних наук та технологій КНУТД, офіційні опоненти Козарь   Оксана   Петрівна, доктор технічних наук, доцент, зав.  кафедрою  легкої  промисловості  і професійної освіти (Мукачівський державний університет); Щуцька Ганна Володимирівна, кандидат технічних наук, доцент, директор Державного вищого навчального закладу «Київський коледж легкої промисловості» (Міністерство освіти і науки України).

Захист відбудеться в конференц-залі на 1-му поверсі  1-го корпусу.  Запрошуються всі бажаючі. З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці КНУТД.