ЗГАДУЮЧИ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Задивишся, зажуришся,—
Згадай мене, брате!
(Т. Шевченко)

Згідно  наказу №23 від 6.02.2019 року та з  нагоди  святкування  205-річчя від дня  народження Кобзаря та сприяння піднесенню  престижу української літератури у молодого покоління, виховання  любові  до  рідного краю, виявлення   творчо обдарованої  молоді у Київському  національному   університеті технологій та дизайну  відбулися заходи, присвячені Шевченківським дням:

• художня  виставка   (музей історії КНУТД), на якій були представлені  авторські  малюнки (роботи студентів), що  відображають  постать  Т.Г. Шевченка, пам’ятні  місця, пов’язані  з його життям  та  творчістю, ілюстрації до творів.

• виставка літературних  творів Т.Г. Шевченка «І возвеличимо на диво і  розум наш, і наш  язик…» (науково-технічна бібліотека Київського національного університету технологій та дизайну);
  • літературні  читання та конкурс  серед студентів  на краще  прочитання  Кобзаря.

«Кобзар» - книга невичерпна, книга – на віки. Нові прийдущі покоління знаходитимуть  в ній  синтез народного і вселюдського досвіду, як ми знаходимо його  у  книгах древніх, що вік їхній вимірюється тисячоліттями. Слово  вічне, слово невмируще своєю правдою, невідцвітне художньою красою – це і є «Кобзар» (Олесь Гончар)

• створення Шевченківського квілту, буктрейлеру, проведення інтелектуального аукціону.

• відвідування студентами КНУТД Національного музею Тараса Шевченка

Вітаємо переможців  художнього конкурсу «Тарас Шевченко – художник слова та пензля»

Голуб О. , гр.. БДweb-18

Білусяк А., гр.БДР-4-18

Корякіна А., гр. БШМК-18

Ілющенко А., гр.БХФ-18

Рощина К. , гр. БШМК-18

ІІІ місце

Вітаємо переможців  літературного конкурсу «Єднаймо душі  словом  Кобзаря»

Купка Лілія гр. БХФ-1-18

Налягака Надія гр. БДК-3-18

Варволік  Віка гр. БШМК-18

ІІІ місце

Організатори заходів: кафедра філософії, політології та українознавства, науково-технічна бібліотека, музей історії КНУТД.