Співпраця Дарницького технічного ліцею з КНУТД

В рамках Дня відкритих дверей в КНУТД учні Дарницького технічного ліцею відвідали кафедру комп’ютерно-інтегрованих технологій та вимірювальної техніки. Учні ознайомились з сучасними технологіями в галузі автоматизації технологічних процесів та виробництв, обладнанням та дисциплінами, що викладаються на кафедрі.

Викладачі кафедри КІТВТ ознайомили учнів ліцею зі своїми лабораторіями та показали роботу автоматизованих систем на сучасних стендах з мікроконтролерним керуванням, а також з використанням промислових логічних контролерів на практичних заняттях.

Деякі учні Дарницького технічного ліцею висловили бажання прийняти участь в науково-дослідній роботі кафедри.

Завідувач кафедри Здоренко В.Г. розповів учням ліцею про історію та сучасний стан розвитку кафедри

Доцент Ківа І.Л. показує на стенді основні принципи реалізації типових рішень автоматизованих електропневматичних систем

Студент Романенко Владислав показує 3D принтер, який студенти самостійно зібрали під час практики

Доцент Барилко С.В. відповідає на питання учнів ДТЛ з особливості роботи та програмування автоматизованого станка з числовим програмним керуванням