Науково-практичний семінар «Сучасні комп’ютерні технології дизайн-проектування одягу САПР «Грація»

В рамках галузевого ярмарку вакансій запрошуємо викладачів і студентів, керівників і фахівців швейних підприємств 16 квітня 2019 р. о 13.30 в ауд. 1-0131 на науково-практичний семінар «Сучасні комп’ютерні технології дизайн-проектування одягу САПР «Грація».

Програма семінару:

1. Повна автоматизація конструкторської підготовки:

- побудова комплекту лекал виробу в базовому розмірі;

- автоматична побудова лекал в необхідному діапазоні розмірів і зростів;

- автоматична побудова лекал моделі за індивідуальними розмірними ознаками;

- автоматична перебудова лекал при зміні прибавок, властивостей матеріалів тощо.

2. Автоматизація технологічної підготовки:

- складання технологічних послідовностей виготовлення і схем розподілу праці;

- розрахунок часу і вартості виготовлення;

- облік виконаних швачками робіт і розрахунок заробітної плати.

3. Автоматизація побудови оптимальних розкладок з врахуванням вимог технологічності і економічності з використанням універсального підходу.

4. Автоматизація вирішення завдань Обліку, Планування і Управління для забезпечення керівництва достовірною інформацією для оперативного ухвалення рішень.

5. Можливості нової 401 версії САПР «Грація».

Учасникам семінару видається Сертифікат, що дає право на установку САПР «Грація» на 6 місяців безкоштовно для апробації або знижку 10% при придбанні програми.

Вхід вільний.

Контакти: +38 (067) 923 24 82

www.saprgrazia.com

Адреса: м. Київ, вул. Немировича-Данченко, 2 (проїзд до метро Печерська), корпус 1, поверх 1, ауд. 1-0131.