Нові вектори співпраці – нові можливості для студентів та викладачів

Розвиток міжнародної діяльності університету є невід’ємною складовою успішного європейського авторитетного університету.

03 квітня для студентів та викладачів факультету підприємництва та права презентовано зарубіжні освітні програми нашим партнером «Albion Education».

Координатором зарубіжних освітніх програм Богданою Вишнівською

надано вичерпну інформацію про участь в роботі літньої школи в Великій Британії, Канаді, Австралії, Франції та Германії за програмами: «Courses for Teachers of English», «Aspects of Teaching English», «Language, Methodology and Culture», «Content and Language Integrated Learning», «Teaching Business English», «Teaching English with Technology», «Mindfulness in Language Teaching».

Під час жвавої дискусії та презентації освітніх програм для студентів та викладачів сформовано нові вектори для розвитку та подальшої співпраці.