ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ В КНУТД! СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ПОДБАЄМО ПРО ДОВКІЛЛЯ

Традиційно наприкінці квітня весь світ долучається до відзначення Дня довкілля. Насамперед, ці дні наповнені активними діями та роботами щодо збереження та відновлення навколишнього середовища. Головне знати, що кожен із нас має право на безпечне довкілля. Тому формувати корисні звички щодо збереження матінки-природи потрібно починати з дитинства та дотримуватися їх щодня.

Київський національний університет технологій та дизайну створює умови, які виховують у студентів бажання жити та творити у чистому та естетичному навколишньому середовищі. Напередодні Дня довкілля в університеті проходить низка заходів присвячена ментальному та фізичному збагаченню викладачів і студентів. Одним з таких є облаштування рідного Печерського району. Університетська спільнота на чолі з ректором Грищенком Іваном, проректорами Чабаном Віталієм, Серпутьком Анатолієм, Гаркавенко Світланою; деканами, викладацьким складом та студентами беруть участь в упорядкуванні паркових зон, університетських клумб та прилеглих територій.

Керівництво університету активно бере участь  в облаштуванні оновленої клумби

Мета таких заходів є формування гідного світогляду, що втілює дбайливі звички та переконання про збереження довкілля.

Студенти з великим завзяттям залишають слід в історії в університету

Приємно бути частинкою такого дружнього колективу

Адже неможливо не погодитися зі словами талановитого письменника Антуана де Сент-Екзюпері:

Долучаємося до заходів разом з КНУТД і продовжуємо зберігати та примножувати довкілля!