В КНУТД відбувся науково-практичний семінар «Сучасні комп’ютерні технології дизайн-проектування одягу САПР «Грація»

В рамках галузевого ярмарку вакансій відбувся науково-практичний семінар «Сучасні комп’ютерні технології дизайн-проектування одягу САПР «Грація» 16 квітня 2019 р. Комерційний директор НВО Грація (м. Харків) Андрій Віталійович Єщенко ознайомив присутніх на семінарі студентів та викладачів Київського національного університету технологій, працівників швейних підприємств з можливостями нової 410 версії САПР «Грація», розповів про можливості програми для дизайну, конструювання, моделювання одягу, розробки лекал, автоматизації технологічної підготовки швейного виробництва.

Розробники САПР «Грація» давні партнери нашого університету, підписано договір про співробітництво у рамках якого студенти КНУТД мають можливість безкоштовного користування програмою під час навчання. Бажаючим учасникам семінару видано Сертифікат, що дає право на установку САПР «Грація» на 6 місяців безкоштовно для апробації або знижку 10% при придбанні програми.