Участь студентів факультету мехатроніки та комп’ютерних технологій у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади із спеціальності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування»

9-11 квітня 2019 року на базі кафедри машин та апаратів, електромеханічних та енергетичних систем Хмельницького національного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади із спеціальності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування».

В олімпіаді брали участь 18 студентів з 6 ЗВО України: Хмельницького національного університету, Національного університету «Львівська політехніка», Луцького національного технічного університету, Херсонського національного технічного університету, Національного університету водного господарства та природокористування і Київського національного університету технологій та дизайну.

Склад команди Київського національного університету технологій та дизайну , кафедри Прикладної механіки та машин: Болотян Максим Олександрович, Капітула Павло Андрійович, Шевель Степан Олександрович, під керівництвом к.т.н., доцент кафедри прикладної механіки та машин Рубанки Миколи Миколайовича.

На урочистому відкритті до учасників олімпіади зі вступним словом та привітаннями виступили:  проректор з науково-педагогічної роботи Матюх Сергій Анатолійович, декан факультету інженерної механіки Олександренко Віктор Петрович та голова журі олімпіади, завідувач кафедри машин та апаратів, електромеханічних та енергетичних систем Поліщук Олег Степанович.

Учасникам олімпіади були запропоновані конкурсні завдання з наступних розділів:

1. Комп’ютерне проектування машин:

- побудова ЗD-моделей деталей машин за наданими кресленнями із застосуванням прикладних комп’ютерних програмах (на вибір Auto CAD, SolidWorks);

- визначення масо-інерційних параметрів деталей на основі побудованих ЗD-моделей.

2. Основи розрахунку і конструювання типових машин:

- розрахунок енергетичних втрат і визначення ККД машин;

- кінематичний розрахунок технологічних машин за кінематичними схемами.

По завершенню олімпіади членами журі була проведена перевірка виконаних завдань та визначені переможці.

Перше командне місце отримала команда Київського національного університету технологій та дизайну.

Друге командне місце отримала команда Національного університету водного господарства та природокористування.

Третє  командне місце отримала команда Хмельницького національного університету.

Вітаємо переможців і бажаємо всім учасникам нових наукових звершень!