Методологія трактування права!

Кафедрою приватного та публічного права під керівництвом в.о. завідувача кафедри, к.ю.н., доц. Телестакової А.А. організовано та проведено круглий стіл: «Методологія трактування права» . Модератор круглого столу  - д.ю.н., професор Ковальчук А.Ю.

Основною метою круглого столу було ознайомлення студентів з діяльністю Конституційного суду України та забезпечення права громадян щодо звернення до Конституційного суду України.

Дякуємо гостям д.ю.н., доц. Беззубову Дмитру Олександровичу, д.ю.н., доц. Бригінцю Олександру Олексійовичу, к.ю.н., доц. Діордіці Ігорю Володимировичу, д.ю.н., доц. Матвєєву П.С., к.д.у, доц. Кулак Н.В. та студентам-правникам факультету підприємництва та права за цікаву та змістовну дискусію!

Дякуємо за плідну співпрацю!