До Дня Європи та Дня науки в Україні українсько-німецький науково-технічний семінар

14 травня 2019 року за ініціативи кафедри прикладної екології, технології полімерів і хімічних волокон у рамках святкування Дня Європи і Дня науки в Україні, відбувся українсько-німецький науково-технічний семінар "Innovative Technologies and Equipment for The Production of Polymeric Fibrous  Materials".

Доктор Клаус Шефер, виконавчий директор компанії BBEngineering (м. Ремшайд, Німеччина) зробив доповідь  на тему «Інноваційні концепції переробки виробничих і споживчих ПЕТ відходів». Пан Дитмар Йенке, віце-президента компанії, керівника відділу кадрів  BBEngineering, зробив доповідь на тему «Вимоги до кваліфікаційного потенціалу висококваліфікованого співробітника в сфері сучасного спеціального машинобудування» (з перекладачем).

Учасникам семінару були надані матеріали доповідей, інша науково-технічна інформація.

Відкриття семінару

Проректор з науково-педагогічної та міжнародної діяльності проф. В.В. Чабан серед учасників семінару

Доповідь доктора Клауса Шефера

Організатори семінару: зав. кафедри прикладної екології, технології полімерів і хімічних волокон  проф. Плаван В.П., керівник офісу міжнародного співробітництва та євроінтеграції Кизимчук О.П., декан факультету хімічних і біофармацевтичних технологій Баула О.П.

Учасники семінару

Доповідь пана Дітмара Йенке