Підсумки ІV-го Студентського сателітного регіонального симпозіуму Міжнародного Електрохімічного Товариства (ISE) «Перспективні матеріали та процеси в прикладній електрохімії»

15 травня 2019 р. в Київському національному університеті технологій та дизайну успішно відбувся  ІV Студентський сателітний регіональний симпозіум Міжнародного Електрохімічного Товариства (МЕТ) «Перспективні матеріали та процеси в прикладній електрохімії»,  в роботі якого прийняло участь понад 70 науковців з 6 країн світу (Польща, Греція, Словаччина, Сполучені Штати Америки, Республіка Білорусь, Україна).

З вітальним словом до молодих науковців звернулися ректор КНУТД  І.М. Грищенко, декан факультету хімічних та біофармацевтичних технологій О.П. Баула, завідувач кафедри електрохімічної енергетики та хімії В.З. Барсуков, які відмітили велику  роль Симпозіуму для вчених-електрохіміків різних поколінь, а також відмітили високий науковий рівень даного заходу четвертий рік поспіль.

Вітальне слово ректора  І. М. Грищенка

Вітальне слово декана факультету хімічних та біофармацевтичних технологій О.П. Баули

Вітальне слово завідувача кафедрою електрохімічної енергетики та хімії В.З. Барсукова

Робочі моменти Симпозіуму:

Члени наукового комітету професори Е. Коудоумас (Греція, ліворуч), М. Яскула (Польща, праворуч), почесний гость професор Е. Дракакіс (Греція, в центрі фото)

Члени наукового комітету відмітили високі здобутки молодих науковців,  про що свідчили якісні усні та постерні доповіді.

Усні доповіді на Симпозіумі (Г. Васильєв)

Постерна сесія

Команда Національного технічного університету України «Київський Політехнічний Інститут імені Ігоря Сікорського» під час постерної сесії

За результатами роботи Симпозіуму учасники були нагороджені за кращі усні та постерні доповіді, зокрема, молоді вчені та студенти Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ), Київського національного університету технологій та дизайну, Національного технічного університету України «Київський Політехнічний Інститут імені Ігоря Сікорського», Ягеллонського університету, Інституту фізичної хімії ім. Л.В. Писаржевського НАН України (Київ). Всі учасники Симпозіуму одержали сертифікати.

Нагородження учасників (Р. Паловська, Польща)

Нагородження учасників (Н. Романовська, Україна)

Колективна фотографія на пам’ять