ХV наукова студентська конференція на факультеті ринкових, інформаційних на інноваційних технологій

ХV наукова студентська конференція «Економічні, соціокультурні, інформаційні та креативні інновації сучасного українського суспільства» проводилась на факультеті ринкових, інформаційних на інноваційних технологій 20-21 травня 2019 року.

Доповідачі продемонстрували вміння робити ґрунтовні дослідження з обраної проблематики, а також продемонстрували власні колекції костюмів та дизайнерські роботи, виготовлені в рамках флешмобу.

21 травня 2019 році відбулося заключне пленарне засідання. Переможці були нагороджені дипломами та грамотами учасників ХV наукової студентської конференції в різних номінаціях.