Воркшоп «СМАРТ-спеціалізація промисловості міста Києва як тріггер інноваційних змін»

3 червня 2019 року Торгово-промисловою палатою України спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Київською міською державною адміністрацією було проведено V Національний експортний форум. У рамках форуму відбувся воркшоп «СМАРТ-спеціалізація промисловості міста Києва як тріггер інноваційних змін», під час якого були відпрацьовані практичні кроки до збільшення конкурентоспроможності компаній, впровадження СМАРТ-технологій у бізнес, підготовлені стратегії, як зробити СМАРТ-спеціалізацію частиною конкурентної переваги у бізнесі тощо.

Декан факультету індустрії моди професор Л.І. Зубкова, завідувач кафедри технології трикотажного виробництва професор Л.Є. Галавська, доценти О.О. Гараніна, С.В. Донченко та Ю.О. Ващенко взяли активну участь у дискусії стосовно розв’язання проблем формування практичних кейсів стратегії СМАРТ-спеціалізації для бізнес-моделей та сприяння впровадження СМАРТ-спеціалізацій для зміцнення торгівельно-економічних зв’язків у рамках В2В. За активну участь у роботі творчої майстерні/воркшопу директором департаменту промисловості та розвитку підприємництва Київської міської державної адміністрації  В. Феоктістовим було оголошено подяку колективу факультету індустрії моди Київського національного університету технологій та дизайну.