Конкурс "Розумним бути модно!" - отримання грантів на навчання

До уваги всіх студентів Київського національного університету технологій та дизайну. З 27.05.2019 року проводиться конкурс серед здобувачів вищої освіти на здобуття винагород в вигляді грантів на оплату навчання — «Розумним Бути Модно».

Прийняти участь у конкурсі пропонується кожному студенту Київського національного університету технологій та дизайну будь-якого курсу, заочної, денної, контрактної чи бюджетної форм навчання. До участі в конкурсі також запрошуються вступники КНУТД.

Конкурс організовується міжнародною компанією Open Media Group за підтримки партнерів:

• likar.info - Інформаційний портал про здоров'я та медицину;
  • e-kvytok.kiev.ua - Сервіс продажу авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;
  • uaua.info - Інформаційний портал для батьків про дітей;
  • nadra.com.ua - Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

Для участі в конкурсі студентові необхідно написати невелику науково-дослідну роботу в вигляді есе. Праця повинна мати об’єм від 1 до 30 стандартних аркушів А4, оформлених в електронному форматі (.doc).

Головна тематика есе:
«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Основна задача конкурсанта – відображення особистого погляду на самостійно обрану проблематику. В роботі обов’язково повинні міститися: індивідуальне бачення проблеми, шляхи вдосконалення та висновок.

Вимоги до конкурсних робіт.

Розглядати питання пропонується за одним (або кількома) напрямом:

• Економіка;
  • Менеджмент;
  • Маркетинг;
  • Психологія;
  • Політологія;
  • Журналістика.

Конкурсні роботи направляються на е-адресу , вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».

Оцінювання конкурсних робіт буде здійснюватися незалежним експертним журі. Автори трьох найкращих робіт отримують нагороди:

• 1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
  • 2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
  • 3-є місце – грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

Студенти державної форми навчання отримають грошові гранти у вигляді стипендій, відповідно до розміру оплати за навчання.

Більш детальна інформація щодо правил написання робіт, а також щодо умов конкурсу за посиланням.

Терміни проведення конкурсу:

• Конкурс стартує з 27.05.2019.
  • Прийом конкурсних робіт розпочинається 25.06.2019 р.
  • Deadline – 30.09.2019 р.
  • Оцінювання конкурсних робіт експертною радою – до 20.10.2019.
  • Оголошення переможців – 23.10.2019 року.

03.07.2019