Перші іноземні студенти у 2019 році

Вступна кампанія – 2019 року лише розпочалась та поступово набирає свої оберти. Київський національний університет технологій та дизайну з широкими обіймами зустрічає абітурієнтів. До університету вступає молодь не лише з України, а й зарубіжжя. Саме тому міжнародна співпраця є одним з головним напрямів діяльності КНУТД. Щорічний прогрес у рейтингу ТОП-100 дизайнерських шкіл світу лише є підтвердженням правильно обраного вектору розвитку університету.

Серед одних із перших абітурієнтів у 2019 році стали іноземні представники з Алжиру, Нігерії, ДР Конго, Ірану, Росії та Азербайджану. Перед тим як скласти свій вступний іспит, їх привітно зустрів проректор Віталій Чабан та начальник відділу міжнародних зв’язків Валентина Шульга. У ході дружнього діалогу абітурієнтам провели невелику екскурсію, розповіли про історію університету, умови навчання та перспективи, що відкриваються перед ними. Така гостинність лише зменшила хвилювання перед іспитом та надала впевненості у правильності свого вибору.

Університетська спільнота бажає майбутнім студентам ентузіазму в навчанні та нових звершень!

04.07.2019