Маріанна Сенчина – успішний початок міжнародної кар’єри

Маріанна Сенчина народилася у місті Бурштин Івано-Франківської області. Після закінчення Бурштинської гімназії, дівчина вступила до Київського національного університету технологій та дизайну, де отримала освіту за фахом дизайнера одягу.

Після закінчення університету, Маріанна продовжила навчання в Marangoni Fashion Institute (Мілан). Серед випускників вишу Доменіко Дольче, Франко Москіно, Стефано Гер’єра, Мауріціо Пекораро.

Наприкінці третього курсу з півтори сотні обирали 10 найкращих студентів, які представляли власні колекції на фешн-шоу у знаменитому Трієнале ді Мілано, серед них була і Маріанна Сенчина. Темою її образів став «Старий Вегас»: стиль Девіда Боуі, музика 70-80-х рр., хіпі. Колекція складалася з п’яти луків, над створенням яких дизайнерка працювала впродовж року.

Варто зазначити, що презентація першої колекції бренду Marianna Senchina відбулася восени 2014 р. на Kiev Fashion Scout.

Бренд жіночого одягу Marianna Senchina вирізняються яскравими кольорами, незвичними фактурами й вишуканими деталями.

Колекції Маріанни продаються у бутиках Парижа, Нью-Йорка та Мілана. Її луки обирають не тільки українські зірки – Надя Дорофеєва, Тіна Кароль, Джамала, Ольга Полякова, – а й світового масштабу, Ріанна та Дуа Ліпа.

19.07.2019