Обмін міжнародним досвідом з енергоефективності в промисловості

В продовження контактів встановлених під час ознайомчої поїздки учасників проекту GIZ до австрійських навчальних інноваційних хабів Центр енергоефективності (ЦЕ) відвідав керівник TLB GmBH (Австрія) Вольфганг Сунк.

На зустрічі він ознайомився з історією та діяльністю Університету та розповів про сучасні технології зміцнення та відновлювання деталей обладнання, що дозволяє економити матеріальні та енергетичні ресурси.

Обговорювалася можливість розміщення демонстраційного стенду фірми при формуванні експозиції індустріального ЦЕ.

Підтвердженням багаторічної доброчесної роботи фірми є запровадження системи управління якістю (сертифікат додається), яка може забезпечити міцну основу для ініціатив щодо сталого розвитку.

Цей візит є продовженням постійної роботи по впровадженню в університеті сучасних демонстраційних лабораторій з енергоефективності та підготовчими заходами до участі університету в програмі німецького уряду, якою передбачено створення в Україні широко профільних інноваційних навчальних центрів по підготовці висококваліфікованих спеціалістів.

05.08.2019