ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ МАГІСТРАМ

На факультеті Індустрії моди Київського національного університету технологій та дизайну 30 липня 2019 року відбулося вручення дипломів магістрів випускникам факультету за освітньо-науковою програмою. На врученні були присутні проректор Київського національного університету технологій та дизайну, зав. кафедрою Конструювання та технології виробів із шкіри Гаркавенко С. С., декан факультету Зубкова Л. І., зав. кафедрою Технології трикотажного виробництва Галавська Л. Є., зав. кафедрою Технології та конструювання швейних виробів Березненко С. М., викладачі проф. Кизимчук О. П., проф. Гараніна О. О., проф. Слізков А. М., доц. Ващенко Ю. О., батьки та друзі випускників.

Вручення відбулося у дружній та святковій атмосфері. Зі словами подяки від випускників виступила екс-голова самоврядування факультету Стаднюк Раїса. Батьки випускників також приєдналися до привітань студентів та викладачів з нагоди закінчення навчання та отримання дипломів про освіту з відзнакою.

Щиро бажаємо нашим випускникам пройти свій життєвий шлях з любов’ю до обраної професії!

07.08.2019