КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA RU EN

Відомі кандидати на посади голів самоврядування факультетів та університету

Шановні студенти!

6 жовтня 2019 р. студентська Центральна виборча комісія КНУТД завершила процес прийняття заяв на посаду голови студентського самоврядування університету та на посади голів студентського самоврядування факультетів.

СПИСОК ЗАРЕЄСТРОВАНИХ КАНДИДАТІВ

Кандидати на посаду голови студентського самоврядування університету:

1. Воробей Вадим Васильович, група БЕЕ-17

2.Жабокрицька Інна Михайлівна, група МгПТ-19

3. Котоус Олег Васильович, група МгЯс-19

4. Лесюта Наталія Юріївна, група БМЕк-1-17

5. Лупан Катерина Олександрівна, група ББТ 1-19

 

Кандидати на посаду голови студентського самоврядування факультету МКТ:

1. Богата Олександра Юріївна, група Біт-18

Кандидати на посаду голови студентського самоврядування факультету Дизайн:

1. Гома Дарина Олександрівна, група МгДк2-19.

Кандидати на посаду голови студентського самоврядування факультету ХБТ:

1. Трофимчук Ксенія Констянтинівна, група ББТск-17

Кандидати на посаду голови студентського самоврядування факультету Економіки та бізнесу:

1. Бурдейний Денис Ігорович, група МгМн-1-19.

2. Лисенко Роман Олександрович, група БПУА-1-17

Кандидати на посаду голови студентського самоврядування факультету Підприємництва та права:

1. Майданюк Оксана Олександрівна, група БГР 1-18

2. Шепелєв Даниіл Олександрович, група БГР 1-18

Кандидати на посаду голови студентського самоврядування факультету ФІМ:

1. Андросенко Анна Олексіївна, група БВ-17

2. Кардаполов Максим Владиславович, група БШ-18

Кандидати на посаду голови студентського самоврядування Навчально-наукового інституту інженерії та інформаційних технологій:

1. Воробей Вадим Васильович, група БЕЕ-17

2. Шинкаренко Валентин Вікторович, група БЕМ-18

Кандидати на посаду голови студентського самоврядування факультету Ринкових, інформаційних та інноваційних технологій (м. Черкаси):

Гостроушко Максим Сергійович, група БЧК1-16

 

Нагадуємо:

дебати між кандидатами відбудуться 08.10 о 13:30;

голосування відбудеться 10.10 з 9:00 до 15:00 в приміщенні холу актової зали 4 корпусу(1 поверх), з собою мати студентський квиток або паспорт.

Чекаємо дебатів та голосування!

08.10.2019