ВІД ШКОЛИ ДО УНІВЕРСИТЕТУ: КРОК НАЗУСТРІЧ!

Сьогодні наш Університет за сприяння Конотопської міської Ради гостинно приймав у своїх стінах школярів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл міста.

Зустріч вийшла багатогранною та плідною. Проректор з освітньої діяльності Гаркавенко С.С. ознайомила гостей з історією Університету, напрямами його освітянської та наукової діяльності; представник приймальної комісії Університету Зарицька Н.М. – з особливостями вступної кампанії 2020 року.

Про переваги вищої освіти та навчання в Київському національному університеті технологій та дизайну наголошували завідувач кафедри біотехнології, шкіри та хутра Мокроусова О.Р. та декан факультету індустрії моди Зубкова Л.І.

В рамках відвідин, школярі ознайомились з експозиціями музеїв Університету та долучились до майстер-класів з природничих наук, проведених викладачами кафедри біотехнології, шкіри та хутра.

Підсумок зустрічі – яскраві враження від Університету та сподівання на зустріч в аудиторіях!