ВИГРАЙ ГРАНТ 16 000 ГРН НА НАВЧАННЯ ВІД ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ ZASTELI.COM.UA!

Інтернет-магазин Zasteli.com.ua пропонує оплатити твоє навчання у ВНЗ, якщо ти готовий поборотися за грант.

ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ?

Головним завданням є написання статті на тему домашнього текстилю. Напрями можуть бути наступними: постільна білизна, рушники, ковдра і плед, одяг для дому. Ти можеш описати історію виникнення предметів текстилю, їх раціональний вибір, особливості створення і так далі.

ХТО ТИ?

Учень 11 класу будь-якої української школи; Студент коледжу, технікуму, університету, який навчається за контрактом.

ЯКІ ВИМОГИ ДО ТЕКСТІВ?

мінімальний розмір – 3000 символів без пробілів;

мова написання – українська;

унікальність і корисність для читача;

наявність фото- та/або відео контенту.

КУДИ ВІДПРАВЛЯТИ ГОТОВІ СТАТТІ?

Вичитані тексти надсилайте за допомогою спеціальної форми на сайті . Також за погодженням стаття може бути розміщена в особистому блозі автора.

ЯК БУДУТЬ ВИЗНАЧАТИСЯ ПЕРЕМОЖЦІ?

Команда порталу Zasteli.com.ua уважно ознайомиться з усіма надісланими роботами, перевірить їх на плагіат, оцінить корисність і визначить 3 призових місця. Імена переможців будуть опубліковані на сайті компанії. Самі вони будуть сповіщені за допомогою повідомлення на вказану електронну адресу.

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ВИПЛАТА ГРАНТУ?

Виграна грошова сума переводиться виключно на розрахункові рахунки вищих навчальних закладів, зазначених переможцями. В жодному іншому вигляді отримати грант не є можливим.

Терміни: роботи приймаються до 10.03.2020.

Оголошення результатів буде 01.04.2020.

ІНФОРМАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ: