Урочисте відкриття XXIV Спартакіади «Під золотими куполами Печерська»

КНУТД гостинно вітав гостей урочистого відкриття XXIV  Спартакіади «Під золотими куполами Печерська» серед студентів.

6 листопада на церемонії відкриття були присутні команди ЗВО Печерського району з настільного тенісу, представники Печерської адміністрації, проректори КНУТД, організаційний комітет Спартакіади, профспілкова організація студентів КНУТД.

Першим з привітальним словом виступив проректор КНУТД, капітан збірної команди викладачів КНУТД Серпутько А.В.

У виступі вказано на важливість проведення змагань серед студентів Печерська, збереження спортивних традицій, оздоровлення молоді.

Згадав, що саме наш Університет був засновником Спартакіади.

Здоров'я, успіхів та чесної боротьби побажала у своєму виступі голова оргкомітету Спартакіади, начальник відділу справах сім'ї, молоді та спорту Печерської районної у місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С.

Яскраво, енергійно та красиво привітав заслужений народний ансамбль естрадного танцю «БУМ» керівник Т. Баранова.

Змагання з настільного тенісу відкривали Спартакіаду серед студентів.   Збірна КНУТД з настільного тенісу серед всіх команд Печерська посіла почесне друге місце, у фіналі поступившись команді НУФВСУ, майстрам спорту України з настільного тенісу, з рахунком 2:3.

Склад збірної КНУТД:

1. Чигалейчик Нікіта