КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA RU EN

Вибори Голів студентського самоврядування гуртожитків КНУТД

Відбувся  виборчий процес в студентському самоврядуванні гуртожитків КНУТД. Свою кандидатуру на посаду Голови студентського самоврядування гуртожитку міг подати кожен студент, який мешкає в даному гуртожитку і не має академічної заборгованості.

Вибори проходили шляхом прямого таємного голосування. Студентська центральна виборча комісія підготувала бюлетені та списки проживаючих, та впродовж 4 днів проводила вибори у кожному із гуртожитків.

РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ГОЛІВ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ГУРТОЖИТКІВ КНУТД:

Вибори голови студентського самоврядування гуртожитку №2.

Кандидати:

1. Ільєнко Анастасія Сергіївна, група БП-2-18.

2. Чумаченко Дар’я Сергіївна, група БМПБ-19.

Голосування:

Виявлено 138 бюлетнів.

1. Ільєнко Анастасія Сергіївна  81 голосів;

2. Чумаченко Дар’я Сергіївна 51 голосів;

Недійсних 6 бюлетнів.

 

Вибори голови студентського самоврядування гуртожитку №3.

Кандидати:

1. Воробей Вадим Васильович, група БЕЕ-17.

Голосування:

Виявлено 108 бюлетнів.

1. Воробей Вадим Васильович 107 голосів;

Недійсних 1 бюлетень.

 

Вибори голови студентського самоврядування гуртожитку №4.

Кандидати:

1. Зосімчук Ольга Миколаївна, група  БХТ-19.

Голосування:

Виявлено 26 бюлетнів.

1. Зосімчук Ольга Миколаївна 21 голосів;

Недійсних 5 бюлетнів.

 

Вибори голови студентського самоврядування гуртожитку №5.

Кандидати:

1.Калісінська Валерія Сергіївна, група БМН-1-18.

2. Кремінська Олександра Вікторівна, група БФ-1-19.

Голосування:

Виявлено 118 бюлетнів.

1. Калісінська Валерія Сергіївна 107 голосів;

2. Кремінська Олександра Вікторівна 10 голосів.

Недійсних 1 бюлетень.

 

Вибори голови студентського самоврядування гуртожитку №6.

Кандидати:

1. Бучинська Яна Анатоліївна, група БХФ-1-17.

Голосування:

Виявлено 47  бюлетнів.

1. Бучинська Яна Анатоліївна 45 голосів;

Недійсних 2 бюлетені.

 

Вибори голови студентського самоврядування гуртожитку №7.

Кандидати:

1. Государський Станіслав Олегович, група БЕЕ-18.

Голосування:

Виявлено 140  бюлетнів.

1. Государський Станіслав Олегович 139 голосів;

Недійсних 1 бюлетень.

 

Вибори голови студентського самоврядування гуртожитку №8.

Кандидати:

1. Гутман Анастасія Іллівна, група БМО-1-17.

Голосування:

Виявлено 60 бюлетнів.

1. Гутман Анастасія Іллівна 59 голосів;

Недійсних 1 бюлетень.

 

Вітаємо нових голів студентського самоврядування гуртожитків:

1.Ільєнко Анастасія Сергіївна - голова студентського самоврядування гуртожитку №2;

2. Воробей Вадим Васильович - голова студентського самоврядування гуртожитку №3;

3.Зосімчук Ольга Миколаївна - голова студентського самоврядування гуртожитку №4;

4.Калісінська Валерія Сергіївна - голова студентського самоврядування гуртожитку №5;

5. Бучинська Яна Анатоліївна - голова студентського самоврядування гуртожитку №6;

6. Государський Станіслав Олегович - голова студентського самоврядування гуртожитку №7;

7.Гутман Анастасія Іллівна - голова студентського самоврядування гуртожитку №8.

 

Щиро вітаємо та бажаємо плідної роботи!

25.11.2019