«СОЦІАЛЬНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО: ПОГЛЯД СТУДЕНТІВ»

Для тих, хто навчається в Київському національному університеті технологій та дизайну відсутні міжнародні кордони.

В руслі інтернаціоналізації освіти проходить міжнародне співробітництво факультету підприємництва та права із Вільнюською колегією «Університету прикладних наук» м. Вільнюс, Литва.

Програми академічної мобільності, які пропонує факультет підприємництва та права, дають студентам можливість отримати одночасно український диплом та диплом країн Євросоюзу.

Викладачі та студенти факультету підприємництва та права із адміністрацією факультету управління бізнесом Вільнюської колегії «Університет прикладних наук» м. Вільнюс, Литва.

«Соціальне підприємництво: погляд студентів» стало гаслом чергової  міжнародної зустрічі (Литва, м. Вільнюс, жовтень 2019р.,)
в якій взяли участь представники Литви, Португалії, Естонії та України.

Перед студентами було поставлено завдання згенерувати бізнес-ідеї для  соціального підприємництва, які були б спроможні забезпечити фінансування добудови
реабілітаційного медичного центру «Сімейний дім», для дітей хворих на рак, яким опікується благодійний фонд «Mamų unija» Литва.

Кращі бізнес-ідеї було запропоновано для реалізації проекту створення реабілітаційного медичного центру «Сімейний дім»
(фонд «Mamų unija» Литва) для дітей хворих на рак.

В рамках проекту студенти зустрілися із організаторами соціальних підприємств (social entrepreneurship) міста Вільнюс.

СОЦІАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО - PIRMAS BLYNAS

ресторан, в якому працюють люди з обмеженими можливостями

Заклад Pirmas Blynas відомий своїми млинцями та щирим відношенням до клієнтів.

СОЦІАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО MANO GURU

ресторан здорового харчування

Заклад Mano Guru соціальне підприємство, що навчає, а потім надає робочі місця соціально незатребуваним людям (тим, хто в минулому мав проблеми із законом).
Заклад пропагує здоровий спосіб життя, гендерну рівність та відносини без насильства.

СОЦІАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО MIESTO LABORATORIJA

кав’ярня

Miesto Laboratorija виконує екологічну місію - популяризує серед населення ідеї збереження навколишнього середовища, та використання принципів енергозбереження в побуті.