НОВОРІЧНІ ФАНТАЗІЇ ДИЗАЙНЕРІВ

XVІІ Міжвузівський конкурс молодих дизайнерів одного образу та новорічно - різдвяного декору "Сузір’я каштан" – 2019 розпочався 19 грудня 2019 в актовій залі Київського національного університету технологій та дизайну.

Цього року участь у конкурсі прийняло понад 80 молодих дизайнерів!

Всі учасники конкурсу готувались дуже ретельно, адже досвідчене журі традиційно звертає увагу не тільки на креативність створених моделей одягу, але й на стилістичну виразність, і на конструктивну досконалість і на технологічну надійність

В. о. ректора, професор Чабан Віталій Васильович урочисто відкрив конкурс та  щиро побажав успіху всім учасникам.

Калейдоскоп креативної моди вражає присутніх різноманіттям образів, непередбачуваними авторськими асоціаціями, новаторськими ідеями

Для студентів – фото дизайнерів – це теж і навчання, і наука, і практика для того, щоб їх fashion - фотографії стали мистецтвом, тому вони не пропустили таку подію, щоб попрактикуватись у своїх навичках.

У підсумку – всі задоволені: і модельєри, і моделі. Значить свято вдалось!

Вже скоро дізнаємося хто виборов місце у фіналі ХІІ Міжвузівського конкурсу молодих дизайнерів модельєрів одного образу та новорічно – різдвяного декору «Сузір’я каштан» 2019!