КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA RU EN

Презентація книги «IN PROGRESS. Fashion of Ukraine since 1991»

На запрошення Олександра Соколовського, співзасновника Ukrainian Fashion Week, засновника групи компаній «Текстиль-Контакт» та члена Наглядової ради КНУТД, ректор Іван Михайлович Грищенко брав участь у презентації книги-альбому «IN PROGRESS. Fashion of Ukraine since 1991». У цьому виданні представлена історія розвитку моди України з 1991 до 2017 року. Дійство відбувалося в Мистецькому Арсеналі, в рамках Ukrainian Fashion Week.

Авторка альбому Зоя Звиняцьківська, історикиня моди, fashion-критикиня, лекторка та кураторка виставок з історії моди щиро подякувала за участь пана ректора в презентації та висловила надію на подальшу співпрацю, сподіваючись на використання багаторічних досліджень, викладених в альбомі, в освітньому процесі для навчання майбутніх дизайнерів, які навчаються в Київському національному університеті технологій та дизайну.

Жвава конструктивна розмова, щодо співпраці, також відбулася з пані Данилевською Іриною Борисівною — засновника та голови оргкомітету Ukrainian Fashion Week, Президента Ukrainian Fashion Council, засновника премії Best Fashion Awards, голови оргкомітету конкурсу молодих дизайнерів «Погляд у майбутнє». Обопільний інтерес щодо розробки спільних проектів був схвально прийнятий обома сторонами.

Ректор університету Іван Грищенко високо оцінив працю колег і відзначив, що видання колективу розробників є яскравим підтвердженням величності розвитку історичної школи української моди, та з гордістю зазначив що більшість представлених робіт було створено саме випускниками Київського Національного університету технологій та дизайну, який в цьому році святкує 90-річчя з моменту заснування.

 

08.02.2020