Спартакіада «Здоров'я» Печерського району 2019-2020 року

Змагання XXIII Спартакіади Печерського району серед науково-педагогічних працівників та співробітників розпочалися в грудні 2019 року урочистим відкриттям та змаганнями з настільного тенісу, які проходили у затишній спортивній залі КНУТД.

Друге місце у запеклій боротьбі завоювали представники Київського національного університету технологій та дизайну у складі:

Серпутько А.В. капітан команди КНУТД
Лагода О.А.
Кардаш О.В.
Федоренко О.О.

2020 спортивний  рік розпочали майстри з плавання. IV місце і маса яскравих вражень.

Склад збірної КНУТД з плавання:

Дудорова Л.Ю.
Базилюк Т.А.
Авершина Л.І.
Заховавко Г.Д.
Шрамченко Б.Л.
Зленко О.О.

У змаганнях з футзалу  III  місце прийняли участь шість команд .

Почесне III місце вибороли гравці збірної КНУТД з футболу:

Бабич К.М. катітан команди
Белялов Толят
Арабулі А.Т.
Несенюк Є.О.
Ничипоренко І.В.
Бобровник В.М.

Найчисельніший, найяскравіший у цьому році зібрався склад збірної команди КНУТД з волейболу. Запекла і яскрава, чоловіча боротьба тривала на волейбольному майданчику між командами КНУТД, КНУКіМ та НТУ.

У результаті поразка від КНУКіМ та яскрава, історична перемога над НТУ вивела нашу команду на II  місце.

Склад команди:

Чабан В.В.
Серпутько А.В. капітан команди
Арабулі А.Т.
Рубанка М.М.
Кошель С.О.
Плешко С.А.
Ничипоренко І.В.
Ткаченко М.А.

тренер Ткаченко Володимир Петрович

Дуже цінними виявилися три очки в скарбницю КНУТД, в залік Спартакіади «Здоров'я» Печерського району, і III місце збірної команди КНУТД з бадмінтону серед п'яти ЗВО.

Склад команди:
Лагода О.А.
Ресницький І.В.
Дзюба О.О.
Онофрійчук Я.І.

Давайте разом порадіємо за наших чемпіонів, переможців змагань з шахів серед науково-педагогічних працівників та співробітників Печерського району.

Вітаємо з першим місцем  збірну команду КНУТД з шахів у складі:

Белялов Толят
Арабулі Арсен
Тишковець Оксана

До завершення Спартакіади залишився один крок, змагання з тенісу.

За результатами проведення Спартакіади  2019-2020 року серед науково-педагогічних працівників та співробітників Печерського району,  на даний момент три ЗВО КНУТД, НТУ та КНУКіМ набрали однакову кількість очок – 15. Вболіваємо за наших.

Своїм прикладом активності та жвавості члени команди, від викладача до проректора показали можливий оптимальний шлях піклування про своє здоров'я. Відомий вислів: «У здоровому тілі — здоровий дух» з позиції вмотивованості від заходу набирає філософського усвідомлення побаченого, а саме «Здоровий дух — у здоровому тілі».

До нових викликів! Разом до звершень!

НАДИХАЙСЯ! ЗРОСТАЙ! ПЕРЕМАГАЙ!