Еко-клуб КНУТД відзначає п’яту річницю з дня заснування

2 квітня 2015 року за ініціативою викладачів кафедри теплоенергетики, ресурсоощадності та техногенної безпеки і студентського самоврядування КНУТД відбувся круглий стіл на тему «Впровадження принципів «зеленого офісу» у життя КНУТД». Результатом круглого столу стала пропозиція студентів, підтримана викладачами та керівництвом університету, про започаткування організації – «ЕКО-клуб КНУТД».

Учасниками Еко-клубу окрім просвітницької роботи проводиться наукові дослідження, результати яких розглядаються на засіданнях клубу, висвітлюються на конференціях та конкурсах студентських наукових робіт, публікуються у наукових журналах.

Діяльність Еко-клубу отримує високу оцінку та підтримку не лише студентської спільноти та адміністрації університету, а й Київської міської державної адміністрації. Так у 2017 році куратори Еко-клубу отримали Диплом лауреата премії Київського міського голови В.Кличка у номінації «внесок у розвиток молодіжного руху».

Вітаємо наш Еко-клуб та бажаємо подальшої плідної діяльності на шляху становлення сталого розвитку України.