Прес-реліз Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти та молодих учених «Домінанти соціально-економічного розвитку України в умовах інноваційного типу прогресу»

З нагоди святкування 90-річчя Київського національного університету технологій та дизайну 26 березня 2020 року відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених «Домінанти соціально-економічного розвитку України в умовах інноваційного типу прогресу», яку було організовано факультетом економіки та бізнесу КНУТД за підтримки Британської Ради в рамках реалізації проекту «Creative Spark».

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 щодо введення обмежувальних заходів для запобігання розповсюдження захворювання на коронавірус COVID-19 конференція проводилась у дистанційному форматі.

Роботу конференції було закцентовано на таких питаннях:

- розглянуто розвиток сучасних інформаційних та маркетингових технологій економічного зростання;

- проаналізовано роль університетських інкубаторів у розвитку молодіжного стартап-руху;

- досліджено проблеми та перспективи розвитку креативної економіки;

- визначено сучасні закономірності управління та розвитку цифрової економіки;

- розглянуто фінансовий потенціал сталого розвитку економіки України;

- проаналізовано вплив сучасних тенденцій розвитку суспільства на організацію та методику бухгалтерського обліку і аудиту;

- досліджено шляхи розв’язання проблем забезпечення сталого розвитку туризму в умовах глобальних викликів.

Учасники конференції мали можливість прослухати цікаві он-лайн доповіді, а також обговорити основні напрями та шляхи розв’язання проблем соціально-економічного розвитку, зокрема уроки для людства та України в результаті світової пандемії коронавірусу.

У роботі конференції взяли участь студенти багатьох ЗВО з різних регіонів України, зокрема:

- Вінницького національного аграрного університету;

- ВНЗ «Національна академія управління»;

- ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»;

- Кам’янець-Подільського коледжу харчових технологій НУХТ;

- Київського національного торговельно-економічного університету;

- Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

- Київського національного університету технологій та дизайну;

- Національного авіаційного університету;

- НТУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;

- Національного університету біоресурсів і природокористування України;

- Одеського національного економічного університету;

- Подільського державного аграрно-технічного університету (м. Кам’янець-Подільський);

- Херсонського національного технічного університету.

Відео-записи доповідей учасників конференції на пленарному засіданні можна подивитись на YouTube-каналі факультету економіки та бізнесу КНУТД.

Наукові доповіді та дискусії учасників конференції стали справжнім підґрунтям формування інноваційних та креативних компетенцій майбутніх фахівців у сфері економічної діяльності підприємств та організацій різних галузей та секторів економіки.

Бажаємо всім міцного здоров’я та висловлюємо щиру вдячність організаторам, учасникам та гостям конференції та сподіваємось на нові наукові дискусії!