ІV Всеукраїнська наукова конференція «Актуальні проблеми інноваційного розвитку кластерного підприємництва в Україні»

З нагоди 90-річчя Київського національного університету технологій та дизайну 27 березня було проведено on-line ІV Всеукраїнську наукову конференцію присвячену актуальним проблемам інноваційного розвитку кластерного підприємництва в Україні.

В on-line конференції взяли участь більше 90 учасників з закладів вищої освіти України та практиків бізнесу: Національний авіаційний університет, м. Київ, Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», м. Київ, Українська інженерно-педагогічна академія, м. Харків, Харківський державний університет харчування та торгівлі, м. Харків, а також керівник компанії AZ Legal Group, адвокат, сертифікований медіатор.

В on-line трансляції прозвучали вітальні слова ректора університету академіка, доктора економічних наук, професора Грищенка І.М., проректорки з наукової та інноваційної діяльності Ганущак-Єфіменко Л.М,

директора ТОВ «РАДА» Прохоровського А.С., члена інвестиційно-технічного кластеру легкої промисловості, ректора Львівського торговельно-економічного університету Куцика П.О., провідного економіста Академії Леона Козмінського Іздебского Пьотра, керівника експертної групи з питань аналітики та фінансування директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН України Смірнова О.О.,

радника генерального директора ДПМА «Бориспіль» зі стратегічного розвитку Астахова К.В.; декана факультету підприємництва та бізнесу Київського національного університету технологій та дизайну кандидата технічних наук Кожушко Р.Ю.

Робота платформ конференції відбулась під головуванням Кожушко Р. Ю., декана факультету підприємництва та права.

В роботі платформ взяли on-line участь Анастасія Зернова, керівник компанії AZ Legal Group, адвокат, сертифікований медіатор.

Новікова І.В., д.е.н., проф., завідувачка кафедри економіки та менеджменту Київський національний університет будівництва і архітектури, Україна.

Ареф’єва О.В., д.е.н., проф., завідувачка кафедри економіки повітряного транспорту Національного авіаційного університету, Україна.

Григорак М.Ю., д.е.н., проф., завідувачка кафедри логістики Національного авіаційного університету, Україна.

Прохорова В.В., д.е.н., проф., завідувачка кафедри економіки та організації діяльності суб’єктів господарювання, Українська інженерно-педагогічна академія.

Мягких І.М., д.е.н., проф., завідувачка кафедри підприємництва та бізнесу Київського національного університету технологій та дизайну.

Телестакова А.А., к.ю.н., доц., завідувачка кафедри приватного та публічного права.

Дудорова Л.Ю., д.пед.н., проф., завідувачка кафедри фізичного виховання та здоров’я.

Пузирьова П.В., к.е.н., доц., кафедри підприємництва та бізнесу.

Оговорили актуальні питання щодо стану та перспектив інноваційного розвитку кластерного підприємництва в Україні. Практику правового регулювання кластерного підприємництва в Україні та адаптивний зарубіжний досвід.

Особливо відзначено доповіді магістрів та аспірантів, практиків бізнесу: Гненюк І.Ф «Правове регулювання криптовалюти в Україні: сучасні проблеми та виклики»

Потопальська Т. «Актуальні питання правового регулювання акцизного податку з реалізації спирту етилового»

Дігтяр Я.О. «Актуальні питання медичного страхування в Україні»

Литовка Ю.С. «Франчайзинг як засіб адаптації до нового освітнього середовища в умовах карантину»

Єськова Д.С. «Перспективи та практика індустрії фітнесу»

Томашпольська Є. В. «Кластери як інструмент розвитку та підвищення конкурентоспроможності підприємств України»; Войнілович А. «Проблеми та перспективи розвитку інноваційних кластерів в Україні»; Яницька О. Л. «Правове регулювання кластерного підприємництва».

Факультетська наукова спільнота університету дякує усім учасникам за плідну співпрацю та активну участь у роботі on-line ІV Всеукраїнської наукової конференції присвяченої Актуальним проблемам інноваційного розвитку кластерного підприємництва в Україні! Сертифікати учасникам надійдуть найближчим часом.