Міжкафедральний науковий семінар з розгляду та обговорення дисертаційної роботи Макатьори Д.А.

05 червня 2020 року  о 10-00 у залі засідань КНУТД, 1 корпус, 3-й поверх міжкафедральний науковий семінар з розгляду та обговорення дисертаційної роботи МАКАТЬОРИ Дмитра Анатолійовича на тему «Параметричний синтез робочих органів машини поздовжнього різання взуттєвих матеріалів», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.05.10 – машини легкої промисловості

Науковий керівник:

ПАНАСЮК Ігор Васильович, доктор технічних наук, професор, директор Навчально-наукового інституту інженерії та інформаційних технологійКиївського національного університету технологій та дизайнуМОН України.

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України.

Рецензенти:

ЗЕНКІН Микола Анатолійович, доктор технічних наук, професор, декан факультету Мехатроніки та комп’ютерних технологій Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

ЧУПРИНКА Віктор Іванович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри комп’ютерних наук та технологійКиївського національного університету технологій та дизайну МОН України.