Міжкафедральний науковий семінар з розгляду та обговорення дисертаційної роботи Стаценка В.В.

10 червня 2020 року о 10-00 у залі засідань КНУТД, 1 корпус, 3-й поверх відбудеться міжкафедральний науковий семінар з розгляду та обговорення дисертаційної роботи Стаценка Володимира Володимировича на тему «Наукові основи проектування автоматизованих комплексів безперервного приготування композицій з сипких матеріалів у легкій промисловості», представленої на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.05.10 – машини легкої промисловості

Науковий консультант:

БУРМІСТЕНКОВ Олександр Петрович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри комп’ютерної інженерії та електромеханіки Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України.

Рецензенти:

ПАНАСЮК Ігор Васильович, доктор технічних наук, професор, директор Навчально-наукового інституту інженерії та інформаційних технологій Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

МІСЯЦЬ Володимир Петрович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри прикладної механіки та машин Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

ЩЕРБАНЬ Володимир Юрійович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри комп’ютерних наук та технологій Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

04.06.2020